Jalur peralihan lantai logam adalah penyelesaian ideal untuk peralihan lancar antara bahan lantai yang berbeza. Mereka menyambungkan pelbagai jenis lantai, menghapuskan jurang, melindungi tepi yang terdedah, dan mencipta kemasan lantai yang halus. Diperbuat daripada aloi aluminium yang tahan lama, jalur peralihan ini ringan namun tahan lasak, mampu menahan lalu lintas kaki yang kerap. Garis lurus yang licin menambah kedalaman halus pada lantai, manakala tekstur anti-gelincir meningkatkan keselamatan pejalan kaki, menjadikannya sangat sesuai untuk rumah dengan orang tua atau kanak-kanak kecil.
| Nama Produk | Jalur Peralihan Lantai Logam 13x45mm |
| Model No. | APT20 |
| Bahan | 6063 T5 Aloi Aluminium |
| warna | Hitam, Perak, Emas Titanium, Champagne, Emas mawar |
| Panjang | 2700mm |
| Lebar | 45mm |
| Ketinggian | 13mm |
| Rawatan permukaan | Anodizing/Penyemburan |
| Permohonan | Lantai tebal 12-14mm |
Ketinggian Boleh Laras: Sesuai untuk bahan lantai dengan ketebalan 12-14 mm. Ketinggian jalur dan tapak peralihan boleh dilaraskan untuk menampung pelbagai bahan lantai, termasuk lantai kayu kejuruteraan, lantai kayu pepejal, jubin dan marmar.
Warna dan Kemasan: Warna biasa termasuk hitam, perak, titanium, emas mawar dan emas champagne. Warna tersuai juga tersedia untuk dipadankan dengan tema reka bentuk anda. Kemasan termasuk cermin, berus atau matte.
Mudah Dibersih dan Diselenggara: Debu atau kotoran halus pada jalur peralihan boleh disapu dengan kain lembut atau span. Jika perlu, ia boleh dibasahkan dengan detergen neutral, kemudian lap kering dengan kain bersih untuk mengekalkan permukaan kering.
Aplikasi Serbaguna: Jalur peralihan ini dengan sempurna menutup jurang antara lantai dengan ketinggian yang sama dan melindungi tepi lantai. Ia menjadikan peralihan antara bahan lantai yang berbeza lebih lancar dan menambah sentuhan kecanggihan.
| Model No. | Panjang(mm) | Lebar(mm) | Tinggi(mm) | Berat Teori (kg/m) | Permohonan |
| A2701Q | 2700 | 38 | 12 | 0.18 kg/m | Sesuai untuk lantai setebal 12-15mm |
| A2702Q | 2700 | 45 | 13 | 0.242kg/m | Sesuai untuk lantai setebal 12-14mm |
| A2705Q | 2700 | 48 | 11.6 | 0.23kg/m | Sesuai untuk lantai setebal 8mm |
| A2706Q | 2700 | 51.5 | 14.85 | 0.283kg/m | Sesuai untuk lantai setebal 12mm |
| A2707Q | 2700 | 33.85 | 14.8 | 0.242kg/m | Sesuai untuk lantai setebal 12mm |
Pengurus Jualan: Eileen
Tel: +86 13929113888
WhatsApp: +86 13929113888
E-mel: ck_aileen@createking.com
Alamat kilang: No. 3 Mingsha South Road, Xiajiao Industry Zone, Danzao Town, Nanhai District, Foshan, Guangdong, China 528223
Rumah Produk Tentang kita OEM & ODM Perkhidmatan Sokongan Pusat Berita Kerjasama