| Penerangan | |
| Nama Produk | Harga Kilang Panel Dinding WPC Tahan Lama Bersepadu Bahan Hiasan Tahan Api untuk Hiasan Rumah |
| Perkara No. | GS169 |
| Selesai | Kerajang PVC yang dibalut dengan Corak Kayu atau Marmar |
| warna | Kilang 6 warna |
| Saiz | L2800mm*W169mm*T22mm |
| Berat Dalam Meter | 1000g |
| Bilangan Kepingan/Pek | 10 Kepingan |
| Spesifikasi Kotak Kadbod | 2920mm*180mm*145mm |
| MOQ | 50PCS Setiap Warna |
| Masa Penghantaran | Pesanan LCL 7-10hari /Pesanan FCL 15-20hari selepas Deposit |
| Perkhidmatan Selepas Jualan | Sokongan Teknologi Dalam Talian |
| Latihan Pemasangan Dalam Talian | |
| Gambar Produk Dalam Talian dan Sokongan Lukisan | |
| Pemasangan | Sila gunakan Gam Tanpa Kuku di Belakang Panel Dinding (setiap 50cm boleh menggunakan Paku Bukan Kepala di bahagian atas Alur) |
| Permohonan | Hiasan Dalaman Rumah, Hotel, Pejabat dan lain-lain, |
| Pensijilan | ISO 14001:2015/ISO9001, SGS |
Memasang panel dinding WPC pada permukaan dinding rata ialah proses yang mencapai keseimbangan antara kecekapan dan kualiti. Pengukuran dan pemotongan memastikan dimensi yang tepat, manakala pelekat struktur dan klip logam memberikan sokongan yang boleh dipercayai. Akhir sekali, pembersihan yang teliti memastikan garis halus dan tekstur bersatu pada permukaan dinding hiasan.
2. Permukaan dinding tidak rata
Untuk permukaan dinding yang tidak rata, adalah disyorkan untuk menggunakan papan untai berorientasikan (OSB) atau penyokong pendakap kayu untuk rawatan penyebuan yang sistematik untuk menyediakan tapak yang stabil untuk pemasangan seterusnya. Kemudian, ukur, potong, dan potong tepi. Sapukan pelekat struktur secara sama rata pada bahagian belakang panel dinding dan sambungkannya dengan klip logam untuk mengimbangi kecekapan pemasangan dan kestabilan struktur.
Setiap gril dan panel dinding WPC menjalani proses pembuatan yang jelas dan matang. Bahan mentah dicampur dan diekstrusi secara seragam, kemudian disejukkan dan dipotong untuk mencapai dimensi yang stabil sebelum dibalut dalam filem PVC untuk meningkatkan tekstur dan ketahanan keseluruhan. Produk siap menjalani pemeriksaan kualiti, kemudian dibungkus secara seragam, dan dihantar mengikut keperluan projek. Tujuan proses ini adalah mudah—untuk memastikan produk mempunyai struktur yang stabil sebelum pemasangan dan mengekalkan kebolehpercayaan jangka panjang semasa digunakan.
Pengurus Jualan: Eileen
Tel: +86 13929113888
WeChat: +86 13929113888
WhatsApp: +86 13929113888
E-mel: ck_aileen@createking.com
Alamat kilang: No. 3 Mingsha South Road, Xiajiao Industry Zone, Danzao Town, Nanhai District, Foshan, Guangdong, China 528223
| No Item: | GS169 |
| Saiz: | L3000*W169*H22mm |
| Pembungkusan: | 10pcs / Kotak Karton Biasa |
| Kuantiti muatan 20 kaki: | 3600PCS 2.8meter |
| Muatan Maks 40FT | 6500PCS 3meter Panjang |
| warna | Sotck CKT atau Warna OEM |
| Berat: | 3kg/3meter |
| Panjang | 3meter atau Panjang OEM |
| Rawatan permukaan | Salutan Filem PVC |
| MOQ | 50PCS Setiap Warna |
Permohonan:
1) Hiasan isi rumah, dinding dan siling bilik mandi atau dapur rumah bebas
2)Tempat awam dan pengurusan, tandas bangunan dan dewan
3) Pejabat biasa, siling tempat perniagaan
4) Hotel, pejabat perniagaan, hospital, sekolah
Rumah Produk Tentang kita OEM & ODM Perkhidmatan Sokongan Pusat Berita Kerjasama